W Bramcar.pl zamówią Państwo sprawdzone bramy firmy KRISPOL Sp. z o.o., będącej liderem w branży bram dla domu i przemysłu. Jesteśmy jej partnerem handlowym od roku 2000. Długoletnia współpraca owocuje regularnym poszerzaniem naszej oferty o nowoczesne i niezawodne modele bram Krispol atrakcyjne dla klientów indywidualnych i biznesowych. 

ZADZWOŃ DO NAS

Czym się wyróżniają bramy Krispol dla domu?

Bramy garażowe segmentowe Krispol są najbardziej uniwersalne. Wynika to z szerokiego zakresu dostępnych wymiarów, jak również możliwość zakupu kilku różnych modeli: z drzwiami, z napędem i boczne. Mogą Państwo zamówić zarówno bramy segmentowe aluminiowe, jak i stalowe. Najważniejsze zalety tych bram, to m.in.: estetyka, szeroka paleta barw, energooszczędność, trwałość i jakość wykonania, a także cicha i niezawodna automatyka.

Bramy garażowe rolowane Krispol wyróżniają się funkcjonalnością, wysoką jakością wykonania, ergonomią, komfortem i bezpieczeństwem podczas użytkowania, a także dobrą ceną. Dostępne są w wersji stalowej i aluminiowej, z możliwością indywidualnego doboru napędu do konkretnej bramy. Proponujemy napędy: boczne (rurowe, jednofazowe) i centralne (jednofazowe).

brama rolowana Krispol

Bramy garażowe uchylne Krispol to połączenie klasycznego stylu z nowoczesną funkcjonalnością. Bramy uchylne Krispol cechują się eleganckim wzornictwem, a przy tym są w pełni bezpieczne. Wierzymy, że sprostają Państwa oczekiwaniom także z uwagi na bogatą kolorystykę (duży wybór wzorów i oklein, np. drewnianych i metalicznych).

Solidne bramy przemysłowe dla mniejszych i większych klientów biznesowych

Bramy przemysłowe segmentowe Krispol mogą Państwo łatwo dopasować do powierzchni, przeznaczenia i miejsca, w jakim mają być zamontowane. Zapewniają pełne bezpieczeństwo i wyjątkowy komfort użytkowania (cicha i łatwa obsługa). Proponujemy bramy segmentowe Krispol ze stali, aluminium i ze szkła. Sprawdzają się w wielu różnych budynkach, m.in. ze skośnymi dachami, czy z niskim lub z wysokim nadprożem. 

Bramy przemysłowe rolowane Krispol są dostępne w wersji aluminiowej nieocieplonej i stalowej zapewniającej lepszą szczelność termiczną. Mogą Państwo zamówić je u nas na indywidualny wymiar, z uwzględnieniem ich przeznaczenia, jak i oczekiwań względem funkcjonalności i estetyki. Oferujemy bramy rolowane Krispol np. z zastosowaniem profili perforowanych, typu „krata”, jak również z indywidualnie zaprojektowaną perforacją pancerza nawiązującą do Państwa działalności (tzw. „brama z tatuażem”). 

Dlaczego bramy Krispol?

Krispol cały czas się rozwija, uwzględniając rosnące i zmieniające się potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Jest za to regularnie doceniana, począwszy od roku 2003, w tym za najwyższą jakość. Według producenta Krispol idealna sfera prywatna gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Zarazem odpowiada indywidualnej koncepcji estetyki i funkcjonalności wymarzonego, komfortowego wnętrza.  

Bramy Krispol zapewniają spokój. Są energooszczędne, bezpieczne, dostępne w wielu kolorach. W Bramcar.pl szybko możemy je dostarczyć, fachowo o nich opowiedzieć i doradzić, które wybrać. Wszystkie bramy Krispol są objęte 5-letnią gwarancją. W jej ramach otrzymują Państwo profesjonalny i niezawodny system gwarancyjno-serwisowy.